Konference 2014

Programma
Biedrība "Baltijas forums" sāk gatavoties ikgadējai starptautiskajai konferencei, kas notiks Jūrmalā 2014.gada 23.-24.maijā. Kā pamattēma "Baltijas foruma' 2014" būs ES sadarbības programma Austrumu Partnerība, kas nav viennozīmīgs temats. Konferencē piedalīsies pārstāvji no esošajām un topošajām Austrumu partnerības programmas dalībvalstīm, piemēram, Azerbaidžānas, Baltkrievijas, Gruzijas un Ukrainas. Tiks aicināti eksperti arī no valstīm, kas pagaidām netiek uzskatītas par Austrumu partnerības sadarbībvalstīm, taču tām ir nozīmīga loma šīs programmas attīstībā un pastāvēšanā, piemēram, Krievijas un Kazahstānas.

 

Raksti

Jānis Urbanovičs: "Austrumu partnerības" īstā cena
Janvāris, 2014
Viļņas samits ir iegājis vēsturē un mēs vēl ilgi to atcerēsimies. Eiropas Savienībai tas bija kas vairāk nekā acīmredzami piedzīvota neveiksme vienā no ārpolitiskajām programmām sadarbībai ar saviem kaimiņiem. Nonākusi strupceļā, precīzāk sakot - tur iedzīta, ir ideja par vienotu politisko un ekonomisko telpu no Lisabonas līdz Vladivostokai. Bez tās Eiropas nākotne man izskatās būs blāvs noriets.

 

Nākotnes melnraksti: Latvija 1948.-1955.

Publiskota grāmatas elektroniskā versija  
„Baltijas foruma" mājaslapā publiskota trešās grāmatas „Nākotnes melnraksti: Latvija" elektroniskā versija gan latviešu, gan krievu valodā.

 

Ābramam Kleckinam - ‘'Cicerona - 2013'' balva

20. decembrī Latvijas Zinātņu akadēmijā tika pasniegtas sabiedrības cieņas balvas „Cicerons". Balva par jauno žurnālistu izglītošanu un kinoprocesu analīzi piešķirta mūsu kolēģim, ''Baltijas Foruma'' Uzraudzības padomes loceklim, pazīstamo kinozinātniekam, mākslas doktoram un Latvijas Universitātes asociēto profesoram Ābramam Kleckinam.


Konference 2013

25. - 26. oktobrī Jūrmalā notika Baltijas foruma ikgadējā starptautiskā konference. Video, konferences dalībnieku ziņojumi un prezentācijas, fotogrāfijas un cita informācija par konferenci ir pieejama šeit.

 

Partneru publikācijas

Krievija Baltijas labirintā
Sergejs Kuliks
Mūsdienu attīstības institūts, 2013

 

 


 

 


 

 

 

 

 

Grāmatas

Nākotnes melnraksti
Ir nonākusi jau trešā „Nākotnes melnraksti: Latvija" sērijas grāmata, kas aptver Latvijas pēckara vēstures visdramatiskākās lappuses - 1948. - 1955. gadi. Sīkāk

Konference 2013

Konference 2013
25. - 26. oktobrī Jūrmalā notika Baltijas foruma ikgadējā starptautiskā konference. Sīkāk

Internets bez naida

Baltijas forums pievienojās ‘'Deklarācijai par cieņu, iecietību un sadarbību interneta telpā'', ko sagatavojusi biedrība Dialogi.lv. Deklarācija tika izstrādāta projekta ‘'Mērķis: Internets, kas brīvs no naida'' ietvaros. Finansiāli to atbalstīja Lielbritānijas vēstniecība Latvijā. Deklarācijas pilno tekstu lasiet šeit.

Top.LV


 

Created by "TRIALINE"